Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Slovakijos kalnai
Lenkija - Slovakija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

    Liko 4 vietos. Turime su kuo sugyvendinti pavienę moterį!

  • Kelionės trukmė: 4dienos / 2naktys
  • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 130 € 155.00 € - 16.13%

Kelionės išskirtinumai

  • Trumpa viešnagė Slovakijoje - tarsi staigus šuolis iš sustingusios kasdienybės į kitą pasaulį: svaiginantis kalnų oras, požeminių urvų grožis, romantiškas plaukimas Dunajeco upe, vakaronė slovakų koliboje, kūną švelniai glostančios terminio vandens vonios... Ir grįžti jau kitas žmogus - „atsijungęs nuo laidų", laisvas, atsinaujinęs...

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.09.20 2018.09.23 2 naktys 13000 15500
Liko 4 vietos. Turime su kuo sugyvendinti pavienę moterį!

Užklausti

  • Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į Slovakijos etnografinį kaimelį Červeny Klaštor, įsikūrusį Pieninų nacionaliniame parke, Dunajeco upės pakrantėje. **Vakarienė koliboje - slovakišką dvasią atspindinčiame tradicinės statybos restoranėlyje. Nepageidaujantys vakarieniauti, gali ramiai pasivaikščioti Dunajeco pakrante. Vykstame į kurortinį miestelį Vyšne Ružbachy. Įsikuriame viešbutyje/pensione. Nakvynė.


  • Pusryčiai. Ryte,esant galimybei, lankome Belianska stalaktitų - stalagmitų urvus*. Susipažinsite su nuostabiu požeminiu stalaktitų - stalagmitų pasauliu, kurį gamta kūrė šimtmečius. Aplankysime XIII a statytą karališkojo Stara Liubovnos miestelio *pilį. Čia XVII a nuo švedų kariuomenės buvo slepiamos Lenkijos karališkosios brangenybės. Išgirsite įdomių istorijų apie pilėnų likimą, siaurais laiptais pakilsite į aukščiausią pilies bokštą ir prieš akis atsivers nuostabūs horizontai. Grįžtame į Pieninų nacionalinį parką. *Iškyla plaustais Dunajeco upe. Sėsite į medinius plaustus ir leisitės žemyn upe. Tai ramus plaukimas, grožintis abiejose pakrantėse į dangų kylančiais Pieninų kalnais, o plausto vairininkai - goraliai - papasakoja legendų apie gražiausias kalnų viršūnes. Po įspūdingo plaukimo - **nacionalinis vakaras koliboje: puikus maistas, gyva muzika, geras ūpas. Nakvynė viešbutyje/pensione.


  • Pusryčiai. Vykstame į Aukštuosius Tatrus. Pasiekiame kurortinį miestelį - Tatranska Lomnica. *Keltuvais keliamės į Skalnate Pleso (1751 m). Esant galimybei- *pasikėlimas į Lomnicky Štit viršukalnę (2634 m) pasigrožėti nuostabia Aukštųjų Tatrų bei apylinkių panorama. Vėliau žygis pėsčiomis per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsimės ne tik nuostabia kalnų panorama, bet ir esant galimybei pietausime Zamenkovo chatoje, grožėsimės Šaltosios Tėkmės kriokliais. Iš Hrebienok *funikulieriumi arba pėsčiomis nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. *Traukiniu vykstame į Popradą. Maloni atgaiva kūnui *vandens parke „Aquacity". Čia galėsite ne tik plaukioti baseinuose, leistis nuo čiuožynių. Akvaparko vanduo gydantis. 1300 m gylyje verda 500°C terminio vandens šaltinis. Tai šis vanduo, prisotintas kalio ir magnio druskų, užpildo parko baseinus. Norintys ramaus poilsio, galės apsilankyti druskų, mėtų ar garinėje saunose. Vakare išvykstame į Lietuvą. Naktis autobuse.


  • Apie pietus grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


• Kelionė autobusu.
• 2 nakvynės su pusryčiais pensione 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.Į kelionės kainą neįskaičiuota


• Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.
• Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo sugyvendinti) - 30 EUR
(*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus - apie 68 EUR.
(**) - Vakarienė - 7,5 EUR.
(**) - Nacionalinė vakaronė koliboje - 15 EUR suaugusiam, 12 EUR vaikams iki 18 m.Papildoma informacija


• Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stov. aikštelė (Konstitucijos pr. 26, prie upės).
Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stov. aikštelė.
Išvykimas iš Alytaus: „Lukoil" degalinė (Naujoji g. 17)
• Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai keistis.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.