Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

ADOLFO ADAMO BALETAS „KORSARAS“. Poilsis Jūrmaloje – viduramžių puota Jaunpilio pilyje
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Liko 16 vt.

 • Kelionės trukmė: 2dienos / 1naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 87 € 99.00 € - 12.12%

Kelionės išskirtinumai

 • Gero poilsio savaitgalis: poilsis prie jūros, retro automobilių paradas Jūrmaloje, pasakiškas, spalvingas, egzotiškas A. Adamo baletas „Korsaras“ Latvijos nacionaliniame operos teatre. Kelionės pabaigai – viduramžių puota Jaunpilio pilyje.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.08.31 2019.09.01 1 naktys 8700 9900
Liko 16 vt.

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate į Jūrmalą – didžiausią Baltijos valstybių kurortinį miestą, kurį nuo seno garsina švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas ir mineraliniai vandenys. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai.

  Poilsis Jūrmalos kurorte. Pageidaujantys, lydimi gido, gali maloniai pasivaikščioti po Jūrmalą. Viena didžiausių kurorto vertybių išskirtinė medinė architektūra. Daugelis pastatų XIX a. ir XX a. pirmoje pusėje Jūrmaloje mediniai, nes mediena pasirodė ne tik estetiškai patraukli, bet ir tinkama klimato sąlygomis. Užsukite į Jūrmalos miesto muziejų. Lankytojams muziejus pasakoja Jūrmalos, kaip kurortinio miestelio, pradžios istoriją ir apie šio miesto vystymąsi nuo 19-ojo amžiaus pabaigos iki šių dienų. Šio sezono naujiena - ilgalaikė ekspozicija „Vaikai kurorte“, kurioje naudojamos vaikystės prisiminimus žadinančios nuotraukos, žaidimai, žaislai ir knygos...

  Savitas ir įdomus šviečiančių paveikslų *teatras „Inner light“. Kiekvienas menininko Vitalijaus Jermolajevo nutapytas paveikslas slepia savyje šviesos paslaptį. Jis pats šį efektą vadina „inner light“ arba vidine šviesa. Esant specialiam apšvietimui jo darbai ima mirgėti, ir žiūrovams matomo paveikslo vietoje atsiranda kitas, tarsi paslėptas ankstesniojo variantas. Dailininkas sėkmingai sujungė savo naują „fluorescento“ techniką su geriausiomis tradicinėmis tapybos tradicijomis. Perėjimas iš dienos į naktinį paveiksle gali būti labai laipsniškas, jis siūlo žiūrovui milžinišką transformuojančių vaizdų įvairovę.

  Vidurdienį prasideda šventė – retro automobilių paradas „Retro Jūrmala 2019“. Tai tradicinė kurorto šventė, vykstanti kasmet rugpjūčio pabaigoje. Galėsite stebėti senovinių automobilių paradą – apie 200 transporto priemonių iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos, Vokietijos ir Skandinavijos važiuoja per visą miestą, o šventės svečiai gražiausius automobilius palydi plojimais. 

  Įsikuriame viešbutyje prie jūros. Pora valandų poilsio ir vykstame į Rygą.

  19:00 val. Latvijos nacionaliniame teatre grožitės Adolfo Šarlio Adamo baletu “Korsaras”. Šis klasikinis baletas, įkvėptas lordo Bairono poemos, tai istorija apie ugningo piratų vado Konrado ir nuostabaus grožio graikų merginos Medoros meilę. Trakijos miesto Adrianopolio vergų turguje turtingas pirklys nusiperka Medorą, tačiau iš minios Medorą stebi aistros kupinos piratų vado, korsaro Konrado akys. Pirklys parduoda merginą vergijon turkų pašai. Korsaras ir jo draugai išvaduoja Medorą ir nusiveža į savo slaptavietę, tačiau iki laimingos pabaigos dar toli – tikri nuotykiai tik tik prasideda...

  Trijų dalių baleto trukmė: 2:25 val. Grįžtame į Jūrmalą. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai – švediškas stalas (8:00 – 11:00). Poilsis prie jūros. Apie 12:00 val. vykstame smagiai pramogauti į Jaunpilio pilį. Tai viena iš nedaugelio viduramžių pilių, kuri puikiai išsaugojo savo pradinę išvaizdą. Jaunpilio pilį vaizdingoje vietovėje, malūno tvenkinio pakrantėje, pastatė Livonijos ordino magistras Gotfrydas fon Roga 1301 m. kaip Livonijos ordino tvirtovę. Čia mus pasitiks linksmasis vienuolis Teodoras, tarnaitė Hilda ir Minezingeris – meilės lyrikos dainius. Prasideda smagi *ekskursija „Viduramžių vienuolio pasakojimai“. Susipažinsite su viduramžių tradicijomis, išbandysite moteriškus ir vyriškus ginklus, duosite riterių priesaiką. Minezingeris skaitys Dantės sonetus, o ekskursijos pabaigoje nusileisite į vyno rūsį ir taure vyno pasveikinsite naujuosius riterius ir jų širdies damas. Svečių garbei driokstels patranka!

  Visi lankomės Jaunpilio *smuklėje. Čia svečių laukia viduramžių pietūs: krosnyje kepti viščiukų gabalai, keptos juodos kraujinės dešros, virtų žirnių dubenys, krosnyje keptos bulvės su lupena, rauginti kopūstai su kmynais, žalumynų kuokštai, naminė duona su saulėgrąžom. Gomuriui paglostyti: vienuolio kepti sausainiai (vienuolis, supraskit, - ne kepėjas), saldi duona su medumi ir razinomis, vyno taurė, vanduos su citrina.

  Išvykstame Lietuvos link.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė 3* viešbutyje su pusryčiais 2-viečiuose, 3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate)
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Bilietas į spektaklį Latvijos nacionaliniame operos teatre.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai. Turistas moka pats:
  *Jaunpilio pilis (bilietas + ekskursija) – 9 Eur.
  *Viduramžių pietūs Jaunpilio smuklėje – 7 Eur.
  *Šviesų teatras „Inner light“ – 3 Eur suaugusiam, 1 Eur moksleiviams.

 Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a.(Konstitucijos pr.26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilis, automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, p.c. „Iki“ prie autobusų stoties.
 • Detalią išvykimo informaciją atsiųsime 2-3 d. prieš kelionę Jūsų nurodytu el. paštu.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas. 
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.